Praca Konsultant telefoniczny Ostrowiec Świętokrzyski

Znalezionych ofert: 4
  • Konsultant telefoniczny

    Zdobądź lepsza prace! Z nami będziesz pracować z uśmiechem na twarzy. Wysokie wynagrodzenie za proste obowiązki, możliwość awansu i wiele innych czeka na Ciebie Firma swoim pracownikom gwarantuje: - niepowtarzalną atmosferę pracy w centrum..
    Oferta opublikowana w serwisie Nuzle.pl

    przedwczoraj
    Ostrowiec Świętokrzyski
  • Konsultant ds. Kontaktów Telefonicznych ze Stałymi...

    Konsultant ds. Kontaktów Telefonicznych ze Stałymi Klientami Firmy Opis stanowiska Nie musisz pozyskiwać nowych Klientów! Miejsce pracy: Netia S.A. ul. Samsonowicza 11, Ostrowiec
    Oferta opublikowana w serwisie absolvent.pl

    20 lutego 2020
  • Telemarketer / konsultant telefoniczny

    Zakres obowiązków:Obsługa klienta, sprzedaż produktów i usług. Wymagania:Wymagania konieczne: Uprawnienia: obsługa komputeraWymagania dodatkowe: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLNRodzaj umowy:Umowa zlecenie / U
    Oferta opublikowana w serwisie Centralna baza ofert pracy

    11 lutego 2020

    Poszukujesz ciekawej pracy w przyjaznym zespole? Lubisz rozmawiać i nie boisz się nowych wyzwań? Idealnie trafiłeś! Firma poszukuje osób na stanowisko konsultant telefoniczny. Twoim zadaniem będzie telefoniczny kontakt z klientem w celu zaproszenia n
    Oferta opublikowana w serwisie lento.pl

    2 stycznia 2020