Praca Konsultant telefoniczny Toruń

Znalezionych ofert: 4
  • Konsultant telefoniczny

    Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług Wynagrodzenie brutto 14 - 19 PLN Zakres obowiązków praca przy komputerze, sprzedaż produktów bankowych i ubezpieczeniowych AIG, City, Provident
    Oferta opublikowana w serwisie Centralna baza ofert pracy

    24 lipca 2018
    Toruń

    Zakres obowiązków: praca przy komputerze, sprzedaż produktów bankowych i ubezpieczeniowych AIG, City, Provident Wynagrodzenie brutto: od 14 do 19 PLN 14 zł brutto/godz pon-pt 19 zł brutto/godz sobota Zawód: Telemarketer Wymagania inne:
    Oferta opublikowana w serwisie Ochotnicze Hufce Pracy

    3 lipca 2018
    Toruń
  • Konsultant telefoniczny - obsługa linii przychodzącej...

    Oferta opublikowana w serwisie fallwork.pl

    2 czerwca 2018
    Toruń
  • Konsultant Telefoniczny

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konsultant Telefoniczny Miejsce pracy: Toruń JEŻELI:• lubisz kontakt z ludźmi,• jesteś zaangażowany w realizację założonych celów,• chcesz..
    Oferta opublikowana w serwisie Nuzle.pl

    30 kwietnia 2018
    Toruń