Praca Konsultant telefoniczny Wrocław

Znalezionych ofert: 7
  • Konsultant ds. sprzedaży telefonicznej

    Twoje zadania: Analiza rynku pracy i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów K ompleksow a obsług a naszych Partnerów Biznesowych i bada nie ich potrzeb (pracuje sz również na portfelu Klientów) Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,..
    Oferta opublikowana w serwisie pracuj.pl

    20 lutego 2020
    Wrocław
  • Konsultant telefoniczny - praca zdalna/home office

    Interesuje Cię praca zdalna? Chcesz pracować w wybranych przez Ciebie dniach oraz godzinach? Lubisz kontakt z klientem i nie boisz się rozmawiać przez telefon? Doskonale! To znaczy, że szukamy właśnie Ciebie! FluentCall - międzynarodowy projekt obsłu
    Oferta opublikowana w serwisie lento.pl

    16 lutego 2020
    Wrocław
  • Konsultant telefoniczny

    Telefoniczna obsługa Klientów w zakresie pomocy technicznej tzw. pierwsza linia wsparcia Diagnostyka usług internetowych Analiza zapytań technicznych od Klientów Doradztwo techniczne
    Oferta opublikowana w serwisie praca.pl

    5 lutego 2020
    Wrocław

    Oferujemy: Pracę w zgranym zespole u lidera w branży telekomunikacyjnej Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Dobrą stawkę godzinową: 16 zł brutto/h Pracę zmianową od poniedziałku do piątku w przedziale czasowym 08.00- 18.00 Dogodną lokaliz
    Oferta opublikowana w serwisie goldenline.pl

    4 lutego 2020
    Wrocław
  • Konsultant ds. Sprzedaży Telefonicznej

    Szukamy Ciebie, jeśli: - jesteś na początku swojej drogi zawodowej albo chcesz całkowicie zmienić profil tego co robisz, - chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci na poruszanie się w biznesowej rzeczywistości, - potrafisz budować..

    3 lutego 2020
    Wrocław
  • Konsultant ds. telefonicznej obsługi Klienta

    Miejsce pracy: Wrocław Region: Dolnośląskie Zgłoś się do nas jeśli: • znasz Język bułgarski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (na poziomie min. C1) – warunek konieczny, • jesteś dyspozycyjny /a w dni robocze po 16.00 i w weekendy, •..
    Oferta opublikowana w serwisie Nuzle.pl

    15 stycznia 2020
    Wrocław

    Zgłoś się do nas jeśli: • znasz język niemiecki w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (na poziomie min. C1) – warunek konieczny, • jesteś dyspozycyjny/a w dni robocze po 16.00 i w weekendy, • masz doświadczenie w zakresie obsługi..

    3 stycznia 2020
    Wrocław