Praca Agent telefoniczny

Znalezionych ofert: 11
  • Agent telefoniczny z orzeczeniem o niepełnosprawności

    Profil stanowiska: telefoniczna i internetowa obsługa klientów obsługa baz danych klientów Wymagania: umiejętność budowania relacji z klientem kreatywność i samodzielność w realizacji powierzonych..
    Oferta opublikowana w serwisie Nuzle.pl

    wczoraj
    Bytom

    Twoje obowiązki: Aktywna obsługa i pro klienckie podejście Obsługa kontraktowa klientów Zarządzanie zamówieniami Klientów oraz dbałość o ich płynną realizację Budowanie i utrzymywanie relacji..

    wczoraj
    Bytom
  • Call-Center Agent (m/w) - Outbound (Niemcy, 2669110)

    Miejsce pracy: Monachium, Frankfurt nad Manem (Niemcy) Numer referencyjny: CC Ihre Aufgaben: -Produkt Bedarfssituationen bei potentiellen Zielkunden erfragen -Termine vereinbaren -Angebotserstellung Ihr..

    13 sierpnia 2018
    Warszawa
  • Agent Call Center

    BPO NETWORK Sp. z.o.o. Jesteś osobą niepełnosprawną? Lubisz kontakt z ludźmi? Chcesz pracować w kapciach, z kawą w zaciszu domowym? Brzmi ciekawie? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Zajmujemy się przygotowaniem oraz obsługą niezależnych mieszkań w zakr
    Oferta opublikowana w serwisie lento.pl

    10 sierpnia 2018
    Katowice
  • Call Center Agent / Telefonischer Sachbearbeiter

    Ihre Tätigkeit bei uns: telefonische Sachbearbeitung im In- und Outbound eigenständige Bearbeitung von Vorgängen zur Regulierung offener Forderungen zeitnahe Klärung von Anfragen und kompetente Abwicklung von Reklamationen Was Sie für diese Positio
    Oferta opublikowana w serwisie infopraca.pl

    6 sierpnia 2018
    Katowice
  • Telemarketing Agent with Czech/Slovak

    Oferta opublikowana w serwisie europelanguagejobs.com

    12 lipca 2018
    Kraków
  • Telemarketing Agent ROMANIAN Speaker

    11 lipca 2018
    Kraków
  • Call Center Agent (m/w) im Outbound

    Oferta opublikowana w serwisie hotelcareer.pl

    29 czerwca 2018
  • Szkolenie i platny staż: call center/agent nieruchomości/pracownik...

    Przyjmie na staż z możliwością szkolenia w okresie od 01 lipca do 15 września solidne, rzetelne, kulturalne osoby do zdobycia doświadczenia w:1) telefonicznej obsłudze klienta (suplementy diety
    Oferta opublikowana w serwisie gumtree.pl

    28 czerwca 2018
    Kraków
  • Szkolenie i staż: call center/agent nieruchomości/pracownik...

    23 czerwca 2018
    Kraków
  • Call-Center Agent (m/w) - Outbound

    Oferta dotyczy pracy w Niemczech. ADVANTA Management eröffnet Ihnen ungeahnte Möglichkeiten: Entdecken Sie vakante Positionen, die nicht öffentlich ausgeschrieben sind und finden Sie durch uns den..

    7 maja 2018
    Warszawa