Praca Agent telefoniczny

Znalezionych ofert: 9
  • English Speaking Call Centre Agent

    We are looking for a self-motivated and resilient individual who can work under pressure in a fast paced call center environment. Successful candidates will be working using an online call center system promoting products on a U.K. market. You will s
    Oferta opublikowana w serwisie gumtree.pl

    przedwczoraj
    Śródmieście
  • Pracownik biurowy, agent do umawiania spotkań...

    Poszukujemy osób do pracy w Skarżysku/ Starachowicach i Ostrowcu. Poszukuję osób do umawiania spotkań. Praca dla osób w każdym przedziale wiekowym. Oferujemy - system jednozmianowy (8-16) - nową stawkę godzinową + wysokie premie - szkolenia - miłą at
    Oferta opublikowana w serwisie lento.pl

    1 września 2017
    Starachowice
  • Agent do umawiania spotkań (niesprzedażowych)...

    Poszukuję osób do pracy w Skarżysku Kamienna .Praca dla osób w każdym wieku . Mile również widziani emeryci/ renciści. Oczekujemy od kandydata Sumienności Odpowiedzialności Komunikatywności Oferujemy Wysokie zarobki Bezpłatne szkolenia Pomoc Kadry S

    Skarżysko-Kamienna
  • English speaking Call centre Agent

    Oferta opublikowana w serwisie olx.pl

    29 sierpnia 2017
    Warszawa
  • CALL DESK AGENT

    Zadania: - przyjmowanie i rejestracja zgłoszeń serwisowych - rozwiązywanie problemów użytkowników - monitorowanie otwartych zgłoszeń - dbanie o wizerunek firmy Wymagania: - znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym – umożliwiającą komunikację. -

    14 lipca 2017
    Mokotów
  • Call Center Agent

    Poszukujemy osób chcących pracować w Contact CenterINFOLINIA PRZYCHODZĄCA - NIE SPRZEDAŻWymaganiadobra znajomość języka czeskiego i słowackiegowykształcenie średniedobra dykcjaOferujemyumowę o pracęwynagrodzenie 3000 zł brutto + system motywacyjnyela

    26 czerwca 2017
    Cieszyn
  • Agent Telefoniczny - Umawianie Spotkań -

    Poszukujemy osób komunikatywnych i zaangażowanych na stanowisko telefonicznego doradcy klienta ze znajomością języka niemieckiego, francuskiego lub hiszpańskiego oraz portugalskiego i holenderskiego. Oferujemy: - umowę o pracę ( zarobki 3500 brutto)

    12 czerwca 2017
    Łódź
  • Agent Telemarketer

    POSZUKUJEMY OSÓB ENERGICZNYCH, OTWARTYCH, LUBIĄCYCH KONTAKT Z INNYMI LUDŹMI NA STANOWISKO KONSULTANTA TELESPRZEDAŻY ZADANIA • Aktywna sprzedaż produktów abonamentowych i energetycznych • Budowanie trwałej relacji z klientem • Efektywne wyjaśnianie ko

    18 listopada 2016
    Olsztyn

    Firma marketingowa z centralą w Warszawie (oddział Olsztyn) poszukuje pracowników na stanowisko: Konsultant ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta Oferujemy: - wynagrodzenie złożone z podstawy i prowizji uzależnionej od wyników - premie uznaniowe dla najlep

    16 listopada 2016
    Olsztyn