Praca Negocjator telefoniczny

Znalezionych ofert: 3
  • Negocjator ds. Windykacji Telefonicznej

    OD IDEALNEGO KANDYDATA/KANDYDATKI OCZEKUJEMY: wysoko rozwiniętych zdolności negocjacyjnych i analitycznych determinacji i zaangażowania ukierunkowania na wyniki i stawiane cele samodzielności i dobrej..
    Oferta opublikowana w serwisie Nuzle.pl

    15 października 2019
    Warszawa
  • Negocjator ds. Windykacji Polubownej (Call Center)

    Zadania: Jako Negocjator ds. Windykacji Polubownej będziesz odpowiedzialny za telefoniczny kontakt z dłużnikami w celu ustalenia warunków spłaty zadłużenia oraz nadzór nad terminowością spłaty. Oferujemy umowę o pracę wynagrodzenie: podstawa +..
    Oferta opublikowana w serwisie pracuj.pl

    20 września 2019
    Poznań
  • Negocjator ds Windykacji Telefonicznej

    Zakres zadań: – Kontrola i windykowanie należności – Monitorowanie ustalonych płatności – Telefoniczne prowadzenie negocjacji warunków spłat zobowiązań finansowych – Proponowanie przedłużenia terminu zapłaty zgodnie z procedurami wewnętrznymi – Zapoz
    Oferta opublikowana w serwisie lento.pl

    13 sierpnia 2019
    Warszawa