Praca Negocjator telefoniczny

Znalezionych ofert: 9
  • Negocjator telefoniczny z językiem angielskim

    Obowiązki: Zarządzanie przydzieloną bazą kont Klientów Windykacja należności wraz z przyjętymi standardami Profesjonalna obsługa Klientów poprzez telefon (połączenia przychodzące i wychodzące ) oraz e-mail Współpraca z wewnętrznymi działami firmy, w
    Oferta opublikowana w serwisie jobs.pl

    4 listopada 2017
    Gdańsk

    Obowiązki: Zarządzanie przydzieloną bazą kont Klientów Windykacja należności wraz z przyjętymi standardami Profesjonalna obsługa Klientów poprzez telefon (połączenia przychodzące i wychodzące) oraz e-mail Współpraca z wewnętrznymi działami firmy, w c
    Oferta opublikowana w serwisie infopraca.pl

    3 listopada 2017
    Gdańsk
  • Negocjator Telefoniczny

    ; Getin Noble Bank to stabilne podstawy i nieograniczone możliwości. Naszą firmę tworzy ponad 6 tysięcy pracowników – doświadczonych ekspertów, specjalistów rynkowych i ambitnych młodych profesjonalistów. Z usług Getin Noble Banku korzysta ponad 2,2
    Oferta opublikowana w serwisie praca.pl

    Wrocław
  • Negocjator Telefoniczny - umowa o pracę

    Oferta opublikowana w serwisie olx.pl

    10 października 2017
    Wrocław

    Zakres obowiązków:nawiązywanie kontaktu oraz prowadzenie negocjacji telefonicznych z klientami banków, ubezpieczycieli oraz innych instytucji finansowych,wyszukiwanie i aktualizowanie danych kontaktowych motywowanie dłużników do zapłaty zobowiązania
    Oferta opublikowana w serwisie gumtree.pl

    2 sierpnia 2017
    Wrocław

    Oferta opublikowana w serwisie workservice.pl

    1 sierpnia 2017
    Wrocław
  • Negocjator telefoniczny

    Pracując u nas będziesz odpowiadał za: kontakt telefoniczny z klientami wyjaśnianie przyczyn opóźnień w spłatach motywowanie klientów do zapłaty realizowanie planów odzysku Oczekujemy od Ciebie: co najmniej średniego wykształcenia kultury osobistej
    Oferta opublikowana w serwisie lento.pl

    3 lutego 2017
    Łódź

    Grupa Ferratum jest największą w Europie firmą oferującą pożyczki za pośrednictwem telefonu komórkowego oraz internetu, obecna w ponad 20 krajach na całym świecie. W 2005 roku Grupa Ferratum była pierwszą firmą, która wprowadziła w Europie mobilne mi

    11 grudnia 2016
    Wrocław
  • Negocjator Telefoniczny - Lublin

    GetBack S.A to profesjonalna windykacja zaległych należności. Dzięki doświadczonej kadrze, złożonej z najlepszych ludzi w branży, zapewniamy naszym Klientom skuteczność w działaniu i pełne zaangażowanie. DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU

    28 sierpnia 2016
    Lublin