Praca Team leader telefoniczny

Znalezionych ofert: 7
  • Koordynator / Team Leader zespołu Call Center

    Zostanwdomu Rekrutujemy online ! Sunday Polska to ogólnopolska firma z branży OZE, którą tworzą specjaliści od lat związani z branżą. Zajmujemy się kompleksowym, od A do Z, wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych - wspieramy przy pozyskiwaniu prefe
    Oferta opublikowana w serwisie lento.pl

    30 marca 2020
    Warszawa
  • Team Leader zespołu Call Center z językiem bułgarskim

    Team Leader zespołu Call Center z językiem bułgarskim Miejsce pracy: Warszawa Opis stanowiska: Analiza sytuacji bieżącej i wyników na poszczególnych liniach biznesowych oraz podejmowanie działań adekwatnych do wyników analiz oraz postawionych celów M

    29 marca 2020
    Warszawa
  • Team Leader w dziale Call Center

    Oferujemy: Atrakcyjne, stabilne warunki wsp ółpracy oraz system premiowy Wiele wyzwań pozwalających na podnoszenie kwalifikacji Dynamiczne, środowisko sprzyjające rozwojowi zawodowemu Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięg
    Oferta opublikowana w serwisie goldenline.pl

    26 marca 2020
    Warszawa
  • Team Leader w dziale Call Center - rekrutacja...

    Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, producenta rozwiązań e-learningowych, poszukujemy osoby na stanowisko:
    Oferta opublikowana w serwisie infopraca.pl

    21 marca 2020
    Warszawa
  • Team Leader zespołu Call Center z językiem czeskim

    Opis stanowiska: Analiza sytuacji bieżącej i wyników na poszczególnych liniach biznesowych oraz podejmowanie działań adekwatnych do wyników analiz oraz postawionych celów Motywowanie zespołu oraz stałe dążenie do podnoszenia wyników na poziomie jakoś
    Oferta opublikowana w serwisie praca.pl

    10 marca 2020
    Cieszyn

    Atrakcyjne, stabilne warunki współpracy oraz system premiowy Wiele wyzwań pozwalających na podnoszenie kwalifikacji Dynamiczne, środowisko sprzyjające rozwojowi zawodowemu Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu System ben
    Oferta opublikowana w serwisie gratka.pl

    9 marca 2020
    Cieszyn
  • Team Leader działu Call Center

    Ogloszenia.infoludek.pl - Infoludek.pl - Skuteczne ogłoszenia.. Praca, Nieruchomości, Domy, Mieszkania, Usługi, Auto-Moto
    Oferta opublikowana w serwisie ogloszenia.infoludek.pl

    18 grudnia 2019
    Szczecin