Praca Telemarketer telefoniczny Lublin

Znalezionych ofert: 5
  • Telemarketer

    Firma PCCPOLAND, zajmująca się organizowaniem szkoleń dla sektora publicznego poszukuje pracowników na stanowisko telemarketera. Oferuję pracę dla konsultanta telefonicznego (możliwość pracy..
    Oferta opublikowana w serwisie Nuzle.pl

    wczoraj
    Lublin

    Zakres obowiązków: Wykonywanie połączeń wychodzących w celu zapraszania na spotkania. Wynagrodzenie brutto: od 14.7 PLN Czasowe ze stawka godzinową Zawód: Telemarketer Wymagania inne:
    Oferta opublikowana w serwisie Ochotnicze Hufce Pracy

    17 maja 2019
    Lublin

    Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług Wynagrodzenie brutto od 14,7 PLN Zakres obowiązków Wykonywanie połączeń wychodzących w celu zapraszania na spotkania
    Oferta opublikowana w serwisie Centralna baza ofert pracy

    16 maja 2019
    Lublin

    Proponujemy pracę na stanowisku telemarketera. Praca samodzielna, wykonywana z domu.Do obowiązków będzie należało pozyskiwanie klientów na produkty finansowe z branży bankowej, a dokładniej umawianie..

    18 marca 2019
    Lublin
  • TELEMARKETER/KA - Umawianie spotkań medycznych

    Poszukujemy pracownika na stanowisko: TELEMARKETER - konsultant telefoniczny Oferta niesprzedażowa WYMAGANIA: -chęć do pracy -pozytywne nastawienie -minimum 25 h przepracowanych w tygodniu -2 soboty w miesiącu -ukończone 16 lat -NIE wymagamy doświadc
    Oferta opublikowana w serwisie lento.pl

    6 marca 2019
    Lublin