Praca Telemarketer telefoniczny Warszawa

Znalezionych ofert: 8
  • Telemarketer/ka

    Kim będziesz?Jako telemarketer reprezentujący międzynarodową organizację dobroczynną będziesz odbywał/odbywała rozmowy telefoniczne m.in. z darczyńcami wspierającymi Stowarzyszenie. Twoja praca przełoży się na realną pomoc dla naszych podopiecznych!O
    Oferta opublikowana w serwisie jobs.pl

    wczoraj
    Warszawa
  • Telemarketer - umawianie spotkań

    Dołącz do naszego zespołu i rozwiń z nami skrzydła! Jako Partner Nest Banku aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: TelemarketerOferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia/umowy o pracę praca w oddziale bardzo atrakcyjny system premio
    Oferta opublikowana w serwisie Employsystem

    14 listopada 2019
    Warszawa
  • Telemarketer

    Zakres obowiązków: obsługa klienta Wynagrodzenie brutto: od 16 do 16 PLN stawka godzinowa Zawód: Teleankieter Wymagania inne:
    Oferta opublikowana w serwisie Ochotnicze Hufce Pracy

    13 listopada 2019
    Warszawa

    Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług Wynagrodzenie brutto do 16 PLN Zakres obowiązków obsługa klienta
    Oferta opublikowana w serwisie Centralna baza ofert pracy

    12 listopada 2019
    Warszawa

    STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE to organizacja dobroczynna, której celem jest pomoc opuszczonym i osieroconym dzieciom oraz podejmowanie działań umacniających rodziny zagrożone rozpadem. W swojej pracy kierujemy się zasadami Polityki Och
    Oferta opublikowana w serwisie lento.pl

    Warszawa
  • Obsługa klientów przez telefon – telemarketer

    Nie możesz znaleźć odpowiedniej pracy? Za niskie stawki, zbyt wysokie wymagania? Spróbuj u nas! Solidnie płacimy i wymagamy jedynie talentu, który oszlifujemy w realny potencjał sprzedażowy. Twoim zadaniem będzie sprzedaż produktów przez telefon. Ofe

    31 października 2019
    Warszawa
  • Telemarketer/a - Mokotów - wysokie stawki i wysokie...

    Konsultant telefonicznyZADANIA:* obsługa połączeń wychodzących do obecnych klientów firmy i sprzedaż produktów firmy – nie pozyskujemy nowych klientów!OFERUJEMY:* pracę w dni powszednie w..
    Oferta opublikowana w serwisie Nuzle.pl

    23 września 2019
    Warszawa
  • Poszukujemy Telemarketera! Centrum Warszawy

    Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi, każdemu zapewniamy solidne przygotowanie do pracy i wsparcie, by początki nie były nieprzyjemne. ;) Stanowisko: Telemarketer ds. Klienta Indywidualnego lub Biznesu WARUNKI: Praca od poniedziałku do piątku w godzin

    18 września 2019
    Warszawa