Praca Telemarketer telefoniczny Warszawa

Znalezionych ofert: 9
  • Telemarketer Doradca Klienta Kancelaria prawna

    Prężnie rozwijająca się Kancelaria Prawna poszukujeosoby odpowiedzialnej za telefoniczne pozyskiwanie Klientów w formule B2B. Obowiązki:· -nawiązywanie telefonicznego kontaktu z poten
    Oferta opublikowana w serwisie gumtree.pl

    dzisiaj
    Warszawa
  • Telemarketer/a - Mokotów - wysokie stawki i wysokie...

    Konsultant telefonicznyZADANIA:* obsługa połączeń wychodzących do obecnych klientów firmy i sprzedaż produktów firmy – nie pozyskujemy nowych klientów!OFERUJEMY:* pracę w dni powszednie w godzinach 9:00-17:00 – wolne weekendy:)* 18 zł/h brutto +..
    Oferta opublikowana w serwisie Nuzle.pl

    przedwczoraj
    Warszawa
  • Telemarketer/ka

    STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE to organizacja dobroczynna, której celem jest pomoc opuszczonym i osieroconym dzieciom oraz podejmowanie działań umacniających rodziny zagrożone rozpadem. W swojej pracy kierujemy się zasadami Polityki Och
    Oferta opublikowana w serwisie lento.pl

    Warszawa
  • Telemarketer

    Zakres obowiązków:obsługa klienta Wymagania:Wymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inneUprawnienia: komputer Wynagrodzenie brutto: 17 - 18 PLNRodzaj umowy:Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługLiczba wolnych miejsc pracy:7Sposób
    Oferta opublikowana w serwisie Centralna baza ofert pracy

    18 lutego 2020
    Warszawa
  • Telemarketer/handlowiec do sprzedaży nowatorskich...

    We love IT to firma, która oferuje swoim klientom rozwiązania abonamentowe w zakresie budowy i utrzymania stron internetowych i fanpag'a wraz z działaniami content marketingowymi (teksty, pozy

    17 lutego 2020
    Warszawa
  • Telemarketer - praca zdalna

    Od Ciebie oczekujemy: znajomości obsługi pakietu MS Office (przede wszystkim Word i PDF, obsługa poczty elektronicznej), jeśli masz doświadczenie w kontaktach z klientami i w sprzedaży produktów lub doświadczenie w telemarketingu – jesteś odpowiednim
    Oferta opublikowana w serwisie infopraca.pl

    3 lutego 2020
    Warszawa
  • Telemarketer / Przedstawiciel handlowy w sektorze...

    Aktywne pozyskiwanie nowych klientów zarówno telefoniczne jak i bezpośrednie w przydzielonym rejonie oraz realizację planów sprzedażowych Sporządzanie ofert handlowych dla klientów biznesowych Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz długotrwałych
    Oferta opublikowana w serwisie praca.pl

    Warszawa
  • Junior Telemarketer with Danish

    In January 2014 we have created a regional HR boutique providing recruitment & consulting services in Central Eastern Europe. After a few years of successful delivery in the area of Sales & Marketing..
    Oferta opublikowana w serwisie hrlink.pl

    16 stycznia 2020
    Warszawa
  • PCC POLAND TELEMARKETER

    Jesteśmy Firmą na rynku od 2010 roku. Jesteśmy wiodącym organizatorem praktycznych szkoleń dla urzędów miast,gmin, ośrodków pomocy społecznej, urzędów stanów cywilnego oraz urzędów pracy. Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi oraz lubisz sam sobi

    26 grudnia 2019
    Warszawa